Управління водними ресурсами

Свіжа вода має критично важливе значення для життя на Землі і є одним з невід'ємних прав людини. Тільки 2,5% усієї води на нашій планеті є придатною для пиття. Населення постійно збільшується і вплив людини на природне середовище. Запаси прісної води стають критично важливими для життя на Землі.

За даними Світового банку тільки 65-85% усієї виробленої води досягає кінцевого користувача. 15-35% втрачається у водопровідній мережі або неефективно витрачається. Основна місія постачальників води, як правило, комунальних підприємств, полягає в тому, щоб дати можливість своїм клієнтам жити серед чистого і здорового навколишнього середовища. Дуже важливо із відповідальністю ставитися до природного середовища і його ресурсів.

Для нас має значення кожна крапля води. Дуже важливо ефективно контролювати розподіл води від джерела до кінцевого користувача. Ми пропонуємо технології та інструменти, які дозволяють отримати повний і економічно ефективний контроль водопровідної мережі, заощадити не тільки воду, але й інші ресурси, які використовуються у водному господарстві.

Ефективне використання ресурсів – це внесок у зменшення викидів CO2, збереження природи для нинішніх і майбутніх поколінь.

Таким чином, ми пропонуємо наступні технології оптимізації: